דלתות דרור

כבר יותר מ-15 שנה שאנחנו מתמחים בשיווק ועיצוב דלתות פנים איכותיות. אנחנו בחברת דלתות דרור מאמינים שדלתות פנים הן חלק בלתי נפרד מהתפיסה העיצובית של כל חלל, ביתי או משרדי. את דלתות הפנים אפשר לראות כמעט מכל פינה בבית – לכן הן מוצר איכות שמתפקד גם כאלמנט עיצובי מרכזי. לרשות לקוחותינו עומד צוות מסור ומוכשר באולמות התצוגה, יועצי המכירות מלווים את הלקוח ומתאימים את הדלתות הנכונות ביותר עבורו, מבחינה עיצובית, פרקטית ותקציבית כל זאת לצד היחס האישי, החם והמסור המאפיין אותנו שנים רבות.

 

לצד צוות המכירות, עומד לרשותכם צוות המתקינים המקצועי והמנוסה שלנו אשר יבטיח את התוצאה הסופית הטובה ביותר אצלכם בבית או במשרד. המוצרים של “דלתות דרור” כוללים קולקציות שונות ומרובות הן של דלתות למינטו פורמייקה אשר מגיעים אלינו מהמפעלים הגדולים והמובילים באיטליה, והן של דלתות צבע בייצור עצמי במגוון רחב של עיצובים וסגנונות. את המבחר הרב ניתן לראות בכל אחד מאולמות התצוגה שלנו הפרוסים ברחבי הארץ.

 

ברשות חברתנו עומד המיכון המתקדם ביותר בענף, אשר מבטיח את התוצאה הטובה ביותר אצלכם בבית. תהליך הייצור הפרטני אשר משלב בתוכו את פסגת הטכנולוגיה ואת המגע האישי שזוכה לו כל דלת ודלת יוצר תוצאה מושלמת אשר עומדת בסטנדרטים המחמירים ביותר.

 

העובדה שהרשת הינה יבואנית ומשווקת עצמאית של מוצריה, מאפשרת לנו להעניק לכם את המחירים האטרקטיביים ביותר וזאת מבלי להתפשר על איכות המוצרים הגבוהה. כעסק משפחתי אשר התרחב במהלך השנים לרשת דלתות מובילה בישראל, חשוב לנו מאוד לשים את הלקוח במרכז, כדי לספק לו מוצר באיכות בלתי מתפשרת לצד רמת שירות גבוהה לשביעות רצונו המתמשכת.

אתם מוזמנים לבקר באולמות התצוגה שלנו ברעננה, ירושלים, פתח תקווה, נתניה, רחובות / בילו או ראשון לציון ולגלות את העולם המופלא של דלתות הפנים.

 

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום

 • התאמה אישית
  התאמה אישית
 • שירות מקצועי
  שירות מקצועי
 • עמידה בלוחות זמנים
  עמידה בלוחות זמנים
 • סניפים בפריסה ארצית
  סניפים בפריסה ארצית