לצבעים יש כוח והשפעה רבה על נראות הבית, ולכן בתהליך עיצוב פנים מודרני, מעצבי פנים משקיעים מחשבה רבה לבחירת צבעים שישולבו בחלל, במטרה לעצב את הבית בצורה חמימה ובהתאם לרצונות דיירי הבית. עיצוב בית בשרון ובכלל בכל עיר אחרת הוא אתגר רב עבור מעצבי פנים, הרי מצד אחד עליהם לעצב את הבית בצורה פרקטית המתאימה לאופי בני המשפחה ומצד שני עליהם להיות קשובים לרצונות בעלי הבית ולשלב בסינרגיה מושלמת את צבעים השולטים בחלל.

דלתות פנים אפוקסי

אחד האלמנטים הדומיננטיים בעת עיצוב פנים הוא דווקא בחירת דלתות פנים המהווים אתגר עבור דיירי הבית, הרי מצד אחד דלתות הן בולטות בחלל ומצד שני לא תמיד נדרש להבליט אותן בתהליך העיצוב. על מנת לשמור על מראה מיוחד, תוכלו פשוט לבחור נכון את גוון הדלתות מראש או פשוט לצבוע אותן בצורה ייחודית כדי שישתלבו בצורה מיטבית בחלל.

סוגי דלתות נפוצות והתאמתן לאופי העיצוב

עיצוב כפרי

עבור בית המעוצב בסגנון כפי נוכל לבחור דלתות מעץ מלא או דלתות פנים בצבע אפוקסי שיאפשרו לכם לקבל מראה כפרי מיוחד. עם את הפרזולים והעיצובים של הדלתות תוכלו לבחור בהתאם למראה הכפרי כדי לקבל דלתות מרשימות שיעטרו את חלל הבית.

עיצוב קלאסי

עיצוב זה יתאפיין במראה קלאסי נקי עם גוונים בהירים, ולכן תוכלו לבחור צבע לדלת בגוונים בז', לבן שמנת, אפור בהיר אפילו תכלת בהיר כדי ליצור נראה מעניין. בכל מקרה, עליכם להתמקד בבחירת דלתות פנים בעלות עיצוב עדין המאפיינות את המראה הקלאסי. בחללים קטנים תוכלו לשלב דלתות הזזה המתאימות במראה הסולידי שלהם לעיצובים קלאסיים.

עיצוב רטרו

עיצוב רטרו כבש את עולם עיצוב הפנים ונראה שהוא לא הולך להיעלם בקרוב. רבים מעוניינים להכניס טאצ'ים של עיצוב רטרו, ולכן ניתן לבחור דלתות פנים בעיצוב זה כדי שיתנו את הטון המיוחד של עיצוב רטרו לחלל.

עיצוב מודרני

עיצוב פנים מודרני יכיל מראה התואם לאופנה המשתנה מפעם לפעם בזירת העיצוב. כיום עיצוב מודרני מכיל מראה מינימלי עם תחכום מסוים שבא לידי ביטוי בטאצ'ים העיצוביים הקטנים ע"י אדריכלים ומעצבים כגון צבעים שיכולים להפוך כל דלת סטנדרטית למרשימה ויפה.

 

לפרטים נוספים לחצו כאן והשאירו פרטים!