דלתות, בין אם הן דלתות כניסה או דלתות פנים, הן חלק בלתי נפרד מעיצוב הפנים של הבית שלכם. כמו בכל הזדמנות אחרת, זאת ההזדמנות שלכם לעצב אותו כאוות נפשכם ולהיות יצירתיים. לאנשים רבים אין מודעות לעיצוב והם אינם עוסקים בעיצוב חלל הבית שלהם. בית אמור לייצג את מי שאתם ולהשליט אווירה שתתאים לכם ולאישיות שלכם. כאשר נכנסים לחלל הבית הדבר הראשון שרואים הוא את דלתות הפנים שנמצאות בכל מקום.

דלתות פנים מעוצבות

אם אתם מחפשים דלתות מעוצבות לבית, דלתות מעוצבות למשרדים ודלתות ייחודיות – אנחנו ב-"דלתות דרור" נשמח לתת לכם מענה מקיף, תוך יעוץ מקצועי ופרטני לצריכים ולרצונות שלכם. יש בידינו קטלוג רחב מאוד של דלתות מעוצבות מסוגים שונים, בעלי עמידות שונה, עיצוב שונה, חומרי גלם שונים, בידוד אקוסטי שונה וכמובן דלתות שבאות במגוון רמות מחיר.

 

דלתות פנים מעוצבות

דלת מעוצבת למשרד מעניקה לו נופך יוקרתי. נניח ובאים אליכם לקוחות או משקיעים פוטנציאליים, ואתם רוצים לעשות רושם חיובי מהרגע הראשון, דלתות מעוצבות בגימור מושלם עוזרות מאוד ליצירת רושם של עסק איכותי, מתפקד ודינאמי. באותה מידה, כשאנשים באים לבית שלכם ורואים דלתות פנים מפוארות, בעלות גימורים איכותיים וחומרי גלם מהשורה הראשונה, הרושם שהם יקבלו יהיה חיובי יותר באופן ניכר.

 

דלתות מעוצבות הן דלתות שמעבר לפונקציונאליות הפרקטית המובנית שלהן, יש בהן פן מודגש של אסתטיקה ודקורציה. דלתות פנים מעוצבות תורמות לעיצוב הבית ואף מכתיבות את הסגנון הכללי של הבית.

 

דלתות פנים של החדרים השונים הן בעלות השפעה משמעותית על אופי הבית. הן כוללות גם פן אסתטי בנוסף לפן הפרקטי של בידוד אקוסטי והפרדה בין החדרים ויש לתת על כך את הדעת כשבאים לבחור דלת. בנוסף לכך, הצרכים וסגנון המחייה של הדיירים בהחלט צריכים לשחק תפקיד בבחירה.

 

דלתות מעוצבות – איך לבחור?

דלת מעוצבת יש לבחור בראש ובראשונה לפי האופי והמראה של הבית ולפי האווירה שחשוב לכם ליצור. יש כמובן לתת דגש להבדל שבין דלתות מעוצבות למשרד וגם דלתות מעוצבות לבית. קיים הבדל סמנטי אך חשוב בין דלת לפה ודלת לשם. באופן כללי, יש דלתות ייחודיות יותר ודלתות ייחודיות פחות וגם דלתות מעוצבות עם חלון. אם אתם אינכם בטוחים בדבר איזו דלת כדאי לכם לבחור ומעוניינים בעיצוב דלתות פנים ועיצוב דלתות כניסה, ניתן להתייעץ איתנו ב-"דלתות דרור" לקבלת מענה יעיל.

 

דלתות מעוצבות באות בצורות שונות, גדלים שונים, צבעים שוני וחומרי גלם שונים. לרוב מדובר בחומרי גלם איכותיים ובעלי עמידות גבוהה בפני מים ורטיבות. דלת מעוצבת היא אמנם יקרה יותר על הנייר, אך החומרים והצבעים שלה יחזיקו לטווח ארוך, בעקבות שימוש בחומרי גלם מתאימים, השקעה רבה בעבודה ובתכנון מוקדם וחכם. הצבעים לא יתקלפו והמראה המהודר והמרשים יחזיק זמן רב מהצפוי. כל אלמנט בדלת מקבל השקעה עד לפרטים הקטנים ביותר כולל מסגרת, חלון וידיות.

 

קטלוג "דלתות דרור – החופש לבחור"

קטלוג הדלתות המעוצבות שלנו הוא רחב ועשיר. יש לנו דלתות למינטו, דלתות צבע, דלתות בעלות עמידות מוגברת למים, דלתות אקוסטיות, דלתות הזזה – ועוד. אנחנו מציעים דלתות בסגנונות עיצוב שונים, צבעים שונים, בעלות עיטורים וצוהרים שונים, בעלות מראה קלאסי או צעיר, עיצובים משולבים, זגוגיות שונות – ועוד. ניתן לבחור בין גימורים שונים, על פי המראה שבו אתם מעוניינים – דמוי עץ בהיר, דמוי עץ כהה, סגנון מעוצב חלק, מחוספס, מגורען – ועוד.

 

כדאי מאוד לבדוק באופן מדויק את הקטלוג ולהתייעץ איתנו. זכרו שדלת פנים היא רכישה לטווח ארוך וחשוב להתייחס לרכישה בהתאם. בגלל שחשוב לשמור על רמת אבטחה גבוהה, עמידה בתקנים, חשוב לשמור על עמידות בפני מים ורטיבות וחשוב להשקיע גם בעיצוב הפנים של הבית – כדאי להשקיע ברכישה, ובמיוחד כאמור כשמדובר ברכישה לשנים רבות. הדלתות שלנו באות בשלל עיצובים מרהיבים ואתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מענה לצרכים שלכם.