דלתות פורמייקה, הן ללא ספק אחד מסוגי דלתות הפנים הפופולאריות ביותר בישראל, והן מיוצרות מחומר גלם תעשייתי המאפשר ייצור לוחות בעובי משתנה של החל מ-2 מ"מ ועד 3 ס"מ בממוצע. כאשר מדברים על דלתות פורמייקה, מדברים למעשה על שני סוגים עיקריים של דלתות, האחד, כולל בתוכו את כל סוגי הדלתות המיוצרות במלואן מלוחות פורמייקה, והשני, על כל סוגי הדלתות המגיעות עם ציפוי פורמייקה. כך או אחרת, דלתות פורמייקה מאפשרות לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות.

דלתות פורמייקה – כל היתרונות

הבחירה בדלתות פורמייקה, נובעת על רקע היתרונות הרבים הנלווים אליהן, וביניהם:

דלתות נגד מים

פורמייקה הוא חומר גלם בעל עמידות גבהה בפני רטיבות, ולכן, דלתות פורמייקה משמשות לצורך התקנת דלתות לחללים רטובים בסביבת המגורים.

דלתות אקוסטיות ומבודדות רעשים

דלתות פורמייקה המיוצרות למעשה מלוחות פורמייקה בעוביים שונים, מגיעות עם מילוי פלקסוברד שהוא למעשה חומר גלם מבודד רעשים.

דלתות עמידות בפני מכות "יבשות"

פורמייקה היא למעשה סוג מסוים של שרף בתרכובת של נייר ו-מלמין, כאשר התרכובות מהן מיוצרות דלתות פורמייקה, הופכת אותה לדלת קשיחה בעלת עמידות גבוהה בפני מכות יבשות וסימני שחיקה.

מגוון רחב של סגנונות עיצוב

כאשר מדברים על דלתות פורמייקה מדברים על דלתות צבע במבחר עשיר של גוונים ועל דלתות בהן ניתנת אפשרות לחריטה בעיצוב אישי. תרכובת הנייר באמצעותה מיוצרות דלתות פורמייקה היא זו המאפשרת חריטה בעיצוב אישי על גבי גוף הדלת, וזאת לצד האופציה לבחירת גוון הדלת ממניפת צבעים.

דלתות קלות ונוחות לתחזוקה שוטפת

דלתות פורמייקה הן דלתות הניתנות לתחזוקה קלה ונוחה, כאשר סימני אבק וכתמי לכלוך שונים המופיעים על גוף הדלת, ניתנים להסרה באמצעות מטלית לחה או מגבון ניקוי ייעודי.

דלתות פורמייקה עמידות למים – מה חשוב לדעת?

דלתות פורמייקה נחשבות לדלתות פנים המותאמות לחללים רטובים מכיוון שהן מיוצרות מלוחות פורמייקה בעוביים משתנים המודבקים זה לזה בדבקים מיוחדים שאף הם (בדומה ללוחות הפורמייקה) עמידים בפני נזקי מים. דלתות הפורמייקה מגיעות בין היתר עם משקוף פולימר, כאשר חלק מיצרני הדלתות עושים שימוש במשקוף מסוג SWPC שהוא למעשה משקוף עץ רב שכבתי מלא בשילוב גומי אטימה. דלתות פורמייקה בעלות משקוף מסוג SWPC המתקדם בעולם, משווקות בין היתר על ידי חברת דלתות דרור.

דלתות דרור – החופש לבחור גם בין דלתות פורמייקה

אצלנו בחברת דלתות דרור, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של דלתות פורמייקה מעוצבות לסביבת המגורים או העבודה.