כל מה שחשוב וצריך לדעת על בחירת דלתות פנים לסביבת המגורים החדשה או המתחדשת בכתבה שלפניכם.

כיום, בניגוד לעבר, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של דלתות פנים המאפשר לכל אחד ואחת מביניכם להפוך את דלתות הפנים לחלק אינטגראלי בהליכי עיצוב פנים של סביבת המגורים. דלתות פנים מודרניות מתאפיינות גם בעיצובים מרהיבים היכולים להתאים לכל סגנון עיצובי בו בחרתם לצרכי עיצוב פנים הדירה וגם בהתאמה פונקציונאלית של דלת הפנים לחלל בו היא עתידה להיות מותקנת.

 

דלתות פנים לבית באולם תצוגה

לצפייה בקטלוג 2018 לחצו כאן!

 

דלתות פנים מיוצרות כיום ממגוון רחב של חומרי גלם הכוללים בין היתר: עץ מלא וטבעי, עץ מעובד, אלומיניום ופלסטיק, כאשר לצד חומר הגלם העיקרי המשמש לצרכי ייצור דלתות הפנים המודרניות נלווים גם חומרי מילוי וחומרי ציפוי שונים המיועדים לשמור על איכויות הדלתות לאורך שנים.

 

כיצד לבחור דלתות פנים?

דלת פנים לסביבת המגורים מומלץ לבחור בהתאם לעמידתה במספר תנאים כגון: איכות חומרי הגלם מהם היא מיוצרת, סגנונה העיצובי של הדלת והתאמתה לעיצוב הכללי של סביבת המגורים, משקל הדלת ונוחות השימוש בה, רמת הבידוד האקוסטי והתרמי של הדלת ועמידותה לאורך שנים.

 

אצלנו בחברת דלתות דרור, תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ והכוונה אישיים המוענקים לכל אחד ואחת מלקוחותינו בדרך לרכישת דלתות פנים איכותיות בעלות מראה יוקרתי ומודרני המותאם לכל סביבת מגורים בהתאם לצרכי הלקוח. שירותי הייעוץ המקצועיים שלנו מוצעים לכם בכל אחד מאולמות התצוגה שלנו ברחבי הארץ והם ניתנים לכם על ידי יועצי עיצוב מנוסים ומיומנים בתחומם.

 

דלתות פנים בחלל החדר

לצפייה בקטלוג 2018 לחצו כאן!

 

עיצובים מרהיבים לצד תקן איכות

על מנת להבטיח לעצמכם דלתות פנים איכותיות בעלות עמידות לאורך שנים, אנו ממליצים לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין לרכוש דלתות פנים לבסס את הליך בחירתו בהתאם לעיצובים המודרניים ביותר המוצעים לכם כיום בענף דלתות הפנים לצד תקן איכות בכל הנוגע לאיכות חומרי הגלם מהם מיוצרות הדלתות. השילוב בין עיצוב מודרני ומרהיב ביופיו לבין תקן איכות מבטיח לכם דלתות פנים עמידות ואיכותיות לאורך שנים.

אצלנו בחברת דלתות דרור תוכלו למצוא את השילוב האופטימאלי בין דלתות פנים מעוצבות לדלתות איכותיות המיוצרות באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בענף ועל ידי החברות המובילות ביותר בעולם לייצור דלתות פנים. כל אחת מדלתות הפנים המשווקות על ידינו עומדת בתקנים המחמירים ביותר ובאמצעות רכישה מושכלת באמצעותנו המשלבת בתוכה התאמה אישית של דלת הפנים לצרכי הלקוח, גם אתם תוכלו להבטיח לעצמכם רכישה כדאית ומשתלמת לטווח הקצר והארוך של דלתות פנים.

אנו מזמינים גם אתכם להגיע לאחד מאלומות התצוגה שלנו בפריסה ארצית ולהתרשם מהקולקציה החדשה שלנו של דלתות פנים לשנת 2018. קולקציה זו משלבת בתוכה את כל החידושים הטכנולוגיים בענף דלתות הפנים וזאת לצד היצע מרשים ומגוון של עיצובים היכולים להתאים לכל סביבת מגורים חדשה או מתחדשת.

 

רוצים לדעת פרטים נוספים על דלתות פנים של דלתות דרור? לחצו כאן והשאירו פרטים!